Activision oficjalnie przedstawia Call of Duty Warzone Mobile przed kolejną wizytą


To już oficjalne – Call of Duty: Warzone zmierza na platformy mobilne.

Call of Duty: Warzone Mobile może zmienić zasady gry, pomagając wprowadzić popularne Call of Duty na urządzenia mobilne.

SZYBKI PODRÓŻ: Wyświetl skróconą wersję tych wiadomości lub przesuń palcem w górę, aby kontynuować czytanie.

Activision oficjalnie wprowadza Call of Duty Warzone Mobile

Activision w końcu ponownie rozmawiało o Call of Duty: Warzone Mobile po tym, jak zamilkło przez większą część zeszłego roku. Według kontrowersyjnego wydawcy gier wideo, firma planuje formalnie zaprezentować grę mobilną w przyszłym tygodniu na imprezie Next.

Warzone Mobile dołączy do Modern Warfare 2 i Warzone 2 15 listopada jako najważniejsze wydarzenia nadchodzącej prezentacji Call of Duty.

Activision po raz pierwszy ogłosiło Warzone Mobile w marcu, ale plotki o grze pojawiły się przynajmniej od 2020 roku, dzięki ofertom pracy i informacjom poufnym. Dla Activision sensowne jest tylko wprowadzenie Warzone na bardziej dostępną platformę. Darmowa strzelanka jest z pewnością najbardziej dochodowym produktem. Ponieważ Call of Duty Mobile również przyciąga dobre liczby, Warzone Mobile powinno pomóc w zmniejszaniu liczby graczy w grze.

Activision nie potwierdziło, kiedy Warzone Mobile wyjdzie. Uważa się jednak, że ukaże się jeszcze w tym roku wraz z Warzone 2 i Modern Warfare 2.

Nie jest jasne, co Activision zaplanowało dla Call of Duty Mobile po premierze Warzone Mobile. Oba mogą technicznie współistnieć ze sobą. Warzone Mobile może okazać się bardziej zaawansowaną alternatywą dla potężniejszych urządzeń do gier. Ten ruch ma największy sens, ponieważ pozwoliłby Activision wdrożyć lepszą synergię między Warzone 2 i Modern Warfare 2, jeśli jest to na stole.

Niezależnie od tego, co się stanie, na dowiedzenie się więcej o Warzone Mobile pozostanie nam tylko tydzień.

Warzone Mobile może być pierwszym Call of Duty, które trafi na Nintendo Switch.

Mówiąc o Call of Duty, nie otrzymaliśmy odpowiedzi od Sony ani Microsoftu po ich niedawnej publicznej sprzeczce. Phil Spencer mówił niedawno o umowie, jaką Microsoft Gaming zawarł z Sony, aby konkurencyjna firma mogła cieszyć się Call of Duty przez kolejne lata po zamknięciu przejęcia. Ale Jim Ryan nie był fanem upubliczniania prywatnej dyskusji. Szef PlayStation określił również ofertę Microsoft Gaming jako „nieadekwatną”, sugerując, że między dwoma gigantami gier nie wszystko jest dobrze.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631d5d65348f4d8cbfdc2e3595235a1b&url=https%3A%2F%2Fwww.xfire.com%2Factivision-call-of-duty-warzone-mobile-official%2F&c=4141168913129693173&mkt=fr-fr