Activision może zmienić nazwę Warzone i kontynuować jej aktualizację, gdy Warzone 2 wyjdzie


Dojna krowa warta miliard dolarów, czyli Call of Duty: Warzone, zostanie zmieniona jeszcze w tym roku.

Wygląda na to, że Warzone nigdzie nie zniknie w najbliższym czasie.

SZYBKI PODRÓŻ: Wyświetl skróconą wersję tych wiadomości lub przesuń palcem w górę, aby kontynuować czytanie.

Activision może zmienić nazwę Warzone i kontynuować jej aktualizację

Niedawny raport twierdzi, że 28 listopada Activision Blizzard zmienia nazwę darmowej gry na „Warzone Caldera”, ponieważ ustąpi miejsca Warzone 2. Potwierdza to również, że Activision Blizzard nie porzuci oryginalnej strzelanki.

Aktualne informacje pojawiają się zaledwie tydzień przed prezentacją Next i mniej więcej w tym samym czasie, w którym Activision potwierdziło Warzone Mobile.

Fani franczyzy zbyt dobrze znają nazwę Caldera. Activision wprowadziło mapę Pacyfik w zeszłym roku wraz z pierwszym sezonem Call of Duty: Vanguard.

Jeśli nic więcej, przeciek potwierdza to, co wcześniej powiedział Activision o tym, jak Warzone 2 będzie współistnieć z Warzone. W szczególności Activision wspomniało, że Warzone będzie „kontynuować jako oddzielne doświadczenie, które będzie obejmować kontynuację postępów graczy i ekwipunków w ramach tego doświadczenia Warzone”. Biorąc pod uwagę, że kosmetyki w grze z Warzone nie zostaną przeniesione do Warzone 2, ma sens, aby Activision nadal wspierało Warzone.

Jeśli nazwa się utrzyma, może to sygnalizować plan Activision, aby kontynuować ustawienie z lat 80. i 90. z oryginalnym Warzone. Pozwoli to Warzone 2 skupić się na nowoczesnym otoczeniu, a nawet spróbować futurystycznego motywu, kontynuując współpracę z głównymi grami Call of Duty, począwszy od Modern Warfare 2.

Jesteśmy ciekawi, jak Activision Blizzard zapobiegnie kanibalizmowi wielu gier Call of Duty.

Co ciekawe, niedawny przeciek sugeruje, że Warzone 2 ukaże się 16 listopada. Można by pomyśleć, że Activision wyznaczy czas na zmianę nazwy wraz z wydaniem Warzone 2. Ale te rzeczy nie zawsze są ustawione w kamieniu. Możliwe, że Activision chciało uruchomić Warzone 2 16 listopada tylko po to, by w ostatniej chwili zmienić plany i przenieść je na 28 listopada.

Niezależnie od prawdy, fani mogą spodziewać się nadchodzącego wydarzenia Call of Duty, Next, które odbędzie się 15 listopada. Activision obiecało ujawnić więcej szczegółów na temat Warzone Mobile, Warzone 2 i Modern Warfare 2, między innymi, podczas prezentacji. Ponadto ci, którzy nie mogą się doczekać Modern Warfare 2, nadal mają czas, aby zagrać w nią przed wszystkimi innymi. Zamów grę w przedsprzedaży wkrótce i wskocz do otwartej bety 16 września, a do kampanii dla jednego gracza na kilka dni przed jej udostępnieniem dla wszystkich 28 października.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631c9f976aed46339768fca83fd1fdaf&url=https%3A%2F%2Fwww.xfire.com%2Factivision-rename-warzone-continue-updating%2F&c=2839854414980038949&mkt=fr-fr