Activision Blizzard chce, abyś znów cieszył się Call Of Duty: Warzone


2021 nie był najlepszym rokiem Activision Blizzard, amerykańska firma znalazła się w oku huraganu po procesach sądowych, które powstały w związku z nadużyciami w pracy przeciwko jej pracownikom, a także molestowaniem seksualnym, którego ofiarami padło kilku jej pracowników. Ale to nie wszystko, jedna z jej flagowych gier, Wezwanie do służby, stał się domem graczy, którzy lubią oszukiwać w grach online.

To niefortunne zjawisko jest bardzo powtarzające się w Call of Duty: Warzone, darmowa gra Battle Royale, która zawiera wszystkie emblematyczne elementy serii, dzięki czemu 150 graczy zmierzy się ze sobą w wielkich bitwach. Niestety, „oszuści” przełamują grę poprzez oszustwa, co uniemożliwia każdemu graczowi, który chce cieszyć się zabawną grą ze znajomymi.

Z tego powodu Activision Blizzard uruchomi nowy program anty-cheatowy o nazwie System anty-cheatowy Ricochet.

Zdjęcie: Activision Blizzard

Ogłoszenie zostało opublikowane na jego oficjalnym blogu, gdzie zwracają uwagę, że narzędzie będzie miało wieloaspektowe podejście, aby móc powstrzymać wszelkiego rodzaju oszustwa, dzięki temu, że opiera się na instrumentach, które będą hostowane po stronie serwera i że skupi się między innymi na monitorowaniu analizy gier w celu identyfikacji oszustw, bardziej szczegółowych dochodzeniach w celu wyeliminowania oszustw i aktualizacjach w celu wzmocnienia bezpieczeństwa kont graczy. Ulepszenia w przypadku wersji na PC zostaną połączone ze sterownikiem na poziomie jądra. Należy zauważyć, że nadanie uprawnień w tej sekcji skutkuje całkowitym dostępem do każdego zakątka komputera.

ten System przeciw oszustwom Ricochet przyjdzie Call of Duty: Warzone w ramach aktualizacji Pacyfik z drugiej strony pamiętajmy o tym do końca tego roku Call of Duty: Straż przednia trafi do sprzedaży 5 listopada i dlatego nie powinno nas dziwić, że Ricochet jest wdrażany w Awangarda po jego uruchomieniu.Source : https://www.bullfrag.com/activision-blizzard-wants-you-to-enjoy-call-of-duty-warzone-again/