Abandoned Vanguard SMG jest nadal jedną z najbardziej śmiercionośnych broni Warzone


Opublikowany: 2022-10-28T11:03:35

Zaktualizowano: 2022-10-28T11:03:46

Chcesz użyć innego pistoletu w ostatnich dniach Warzone? Warto ponownie odwiedzić pistolet maszynowy Vanguard, o którym gracze już dawno zapomnieli.

W tym momencie Warzone 2 zostało zaledwie kilka tygodni, więc fani Call of Duty zanurzyli się w oryginalnej bitwie royale i otrzymali ją całkiem pożegnalną.

Niedawna aktualizacja Season 5 Reloaded sprawiła, że ​​wiele niedocenianych broni znów stało się opłacalnych, w tym wiele z Modern Warfare i Black Ops Cold War. Oczywiście w ciągu ostatnich kilku tygodni awansowały one w rankingach, ale meta wciąż jest dość ciężka w awangardzie.

Jednak wciąż istnieje kilka rodzajów broni, które dominowały we wczesnych dniach integracji Vanguard, które z czasem zniknęły. Obejmuje to Owen Gun, który nadal odnosi sukcesy, pomimo jego ograniczonego użycia w ostatnim czasie.

Najlepsze wyposażenie Owena w Warzone Season 5 Reloaded

Zgadza się, Owen Gun jest nadal jedną z najbardziej śmiercionośnych broni w Warzone, mimo że odpadła daleko od mety. Potwierdzają to również statystyki z WZRankingu.

SMG może mieć tylko niski współczynnik wyboru 0,22, ale w rzeczywistości ma najlepszy współczynnik wygranych dziesięciu, osiągając 3,69. Pod względem stosunku zabójstw do śmierci, Owen Gun również znajduje się w pierwszej piętnastce, z ponadprzeciętną wartością 1,11 K/D.

Interesujące w Owen Gun jest to, że wyposażenie pozostaje prawie takie samo na obu frontach. Podczas gdy niektóre konstrukcje broni bardzo się różnią pod względem skuteczności K/D i współczynnika wygranych, w SMG zmienia się tylko lufa.

Treyarch/Activision

Pistolet Owena był kiedyś drugim najpopularniejszym pistoletem maszynowym w Warzone.

Jeśli szukasz najlepszej klasy współczynnika wygranych, to lufa Hockenson 142mm Rapid jest najlepszym wyborem. Wersja K/D wykorzystuje jednak popularną lufę Gawain 188mm Shrouded.

Reszta konfiguracji to typowa konfiguracja Owena, więc powinieneś mieć odblokowane wszystkie niezbędne dodatki. Warto znów pobiec, choćby tylko na kilka meczów.Źródło : https://www.dexerto.com/call-of-duty/abandoned-vanguard-smg-is-still-one-of-warzones-deadliest-weapons-1970456/