5 sposobów, w jakie Call of Duty Vanguard całkowicie zmieni Warzone


Strefa wojny czeka nas duże zmiany, kiedy Call of Duty: Straż przednia ukaże się w listopadzie, a niektóre z tych zmian niekoniecznie muszą być na lepsze.

Kiedy Strefa wojny uruchomiony obok Nowoczesna Wojna w 2019 roku całkowicie zmieniła Call of Duty formuła, którą wielu fanów zmęczyło po 16 latach.

Szybko do przodu o 2 lata, a fani znów są chętni na wstrząsy w świecie Call of Duty, głównie ze względu na to, że gramy na tym samym Strefa wojny mapę od czasu jej wydania. Ponieważ wszyscy wiemy, że Verdansk ’84 zdecydowanie nie był nową mapą, o którą prosili fani nowej mapy, ani nawet nie można go było zaklasyfikować jako „nową mapę”.

Ale z Sledgehammer Games, które mają przejąć ster 5 listopada z Call of Duty: Straż przednia, po którym następuje Strefa wojny integracja 23 listopada nadejdzie kilka dużych zmian w popularnym Battle Royale.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Warzone Iron Trials ’84 tryb, zasady i objaśnienia nagród

Call of Duty®: Straż Przednia | Zwiastun gry wieloosobowej

BridTV

4769

Call of Duty®: Straż Przednia | Zwiastun gry wieloosobowej

https://i.ytimg.com/vi/EfFU-vxbzd0/hqdefault.jpg

859596

859596

środek

26546

W dowolnej kolejności, oto 5 różnych sposobów, które Call of Duty: Straż Przednia integracja może się całkowicie zmienić Strefa wojny pod względem rozgrywki, estetyki lub innych.

Nowy Strefa wojny Mapa Pacyfiku

Zaczniemy od najbardziej oczywistej zmiany, która nastąpi za Strefa wojny gdy Awangarda przybywa i jest to potwierdzenie zupełnie nowej mapy Pacyfiku o tematyce II wojny światowej.

Zbudowany od podstaw, Warzone Nowa mapa Pacyfiku zawiera zupełnie nowe ciekawe miejsca, bujne krajobrazy, skaliste turnie i wiele innych obszarów, które gracze mogą odkryć na tej rozległej nowej wyspie.

Call of Duty obiecał, że Warzone Mapa Pacyfiku będzie zmianą tempa w rozdartym wojną środowisku Verdansk, co oznacza zupełnie nowe sposoby gry.

Gracze z pewnością dostosują się do mapy w miarę upływu czasu, ale to zupełnie nowe Strefa wojny Mapa z pewnością będzie największą zmianą, jaka pojawi się w grze w tym roku.

10 dodatków do broni

Jeśli grałeś w Awangarda Otwarta beta, prawdopodobnie zdałeś sobie sprawę, że możesz wyposażyć swoją broń w zdumiewające 10 dodatków. Nie wiąże się to również z żadnym specjalnym atutem, broń może mieć po prostu domyślnie wyposażonych 10 dodatków w tym samym czasie.

Dla wielu może to nie wydawać się wielkim problemem, ale Strefa wojny obecnie pozwala graczom na posiadanie jednocześnie 5 załączników.

Nie potwierdzono, czy ta funkcja zostanie przeniesiona do Strefa wojny, ale biorąc pod uwagę długości Call of Duty poszedł stworzyć „bezproblemową” integrację między Awangarda oraz Strefa wojny, to zdecydowanie możliwe.

Możliwość wyposażenia kolejnych 5 dodatków na broń może całkowicie zmienić meta i mieć ogromny wpływ na to, jak gramy Strefa wojny.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Nowy zestaw profitów „Radar” Vanguard, który wprowadza duże zmiany w rozgrywce wieloosobowej

Broń o tematyce II wojny światowej

Z Call of Duty: Straż przednia akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej, oznacza to oczywiście, że Strefa wojny pójdą w ich ślady dzięki integracji i zostaną przeniesieni do II wojny światowej z zupełnie nowym motywem i bronią.

Obecnie nie jest jasne, czy gracze nadal będą mogli korzystać ze swojej broni i schematów z Nowoczesna Wojna oraz Zimna wojna w Black Ops, czy łupek zostanie wyczyszczony i Straż Przednia tylko broń jest dostępna.

Chociaż cała masa nowych broni na pewno się zmieni Strefa wojny wystarczy, jak do cholery Raven ma zbalansować broń z 3 różnych tytułów?

Raven Software wykonało fantastyczną robotę, zapewniając broń z obu Nowoczesna Wojna oraz Zimna wojna w Black Ops są utrzymywane w równowadze i uczciwości, ale dorzucając kolejny zestaw broni do miksu, Strefa wojny może przerodzić się w całkowitą rzeź i ostatecznie zrujnować równowagę broni.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, na co jest plan Strefa wojny i dużą liczbę broni, które mogą znaleźć się w grze w listopadzie, ale wydaje się mało prawdopodobne, aby wszystkie te płatne projekty i ulepszone bronie zostały nam odebrane.

PC Anti-Cheat System

Boże Narodzenie naprawdę nadchodzi w tym roku wcześnie, po miesiącach i miesiącach błagania, Strefa wojny w końcu otrzyma odpowiedni system anty-cheatowy z Awangarda integracja.

Raven Software wielokrotnie pokazywało, jak od czasu do czasu zbanowali 50 000 oszustów, ale to po prostu nie wystarczyło. Strefa wojny został przejęty przez hakerów i trzeba było coś szybko zrobić.

Aby zwalczyć ten problem, Warzone nowa mapa Pacyfiku zostanie uruchomiona wraz z zupełnie nowym, wieloaspektowym systemem przeciwdziałania oszustwom na PC i miejmy nadzieję, że ulegnie zmianie Strefa wojny na lepsze.

Fakt, że fani aktywnie nie mogą się doczekać systemu zapobiegającego oszustwom w grze, jest niepokojący, to jest coś Call of Duty powinien był naprawić dawno temu.

Jeśli system przeciwdziałania oszustwom będzie działał zgodnie z przeznaczeniem, od listopada gracze nie natkną się na hakerów z celownikiem, trybem boga, niewidzialnością lub innymi.

Nowe pojazdy

Ponieważ oczekuje się, że nowa mapa Pacyfiku będzie znacznie większa niż Verdansk, oznacza to, że będziemy potrzebować nowych sposobów poruszania się po mapie.

Mimo że Call of Duty nie potwierdził, czy pojawią się nowe pojazdy Strefa wojny obok mapy Pacyfiku, Podwójny Shocker Tom Henderson wierzy, że na nowej mapie zobaczymy łodzie, czołgi, a nawet samoloty.

Ekscytująca zmiana, która może zmienić sposób, w jaki gracze obracają się podczas burzy, a nawet może prowadzić do klasycznych walk psów z czasów II wojny światowej, ponieważ samoloty mogą nawet być wyposażone w broń.

Call of Duty: Straż przednia premiera 5 listopada na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. Zamów w przedsprzedaży już teraz na oficjalnej stronie Call of Duty Strona internetowa.

Czy masz coś do powiedzenia na temat tego artykułu?Source : https://www.dualshockers.com/5-ways-call-of-duty-vanguard-will-completely-change-warzone/