5 najlepszych zestawów Warzone, sezon 5, ponownie załadowano

Szukasz najlepszych zestawów Reloaded z sezonu 5 Warzone? Jesteś we właściwym miejscu! Sezon 5 Reloaded przyniósł wiele osłabień i wzmocnień, a ostatnia aktualizacja bardzo zmieniła metę. Nowy pistolet maszynowy nie został sprawdzony, podczas gdy starszy, zwany Bas-P, rywalizuje teraz z bronią taką jak Vel 46. Oto trzy najlepsze zestawy wyposażenia i kombinacje broni, których możesz użyć jako nowej meta w Warzone Season 5 Reloaded.

3. PL Zaliczka + Przyspieszenie 12

FR Advancer to nowy karabin szturmowy sezonu 5, dodany do gry prawie miesiąc temu. Jednak nowa broń nie była wystarczająco potężna, aby zmienić metę w sezonie 5. Właśnie wtedy, dzięki nowej aktualizacji Reloaded sezonu 5, FR Acancer jest teraz anihilatorem w Warzone 2.

Jednym z naszych najczęściej zalecanych zestawów wyposażenia dla Warzone 2 Sezon 5 Reloaded jest połączenie FR Advance i strzelby Expedite 12. Strzelby nie są osłabione w Sezonie 5 Reloaded, więc Expedite 12 nadal zapewnia te 2 zabójstwa gwarantowane z bliskiej odległości. Co więcej, każdy w średnim zakresie będzie łatwy dla tej wersji FR Avancer. Tego wyposażenia najlepiej używać w trybie gry Odrodzenie.

2. STB 556 + Low-P

STB 556 zawsze okazywał się dobrym wyborem. Ma kontrolowany odrzut i najmniejszą elastyczność w walce bezpośredniej z wrogimi Operatorami. Nie chcemy jednak, aby przy tym wyposażeniu ten karabin strzelał tylko na średnim dystansie. Ta konfiguracja jest najlepsza do zabijania osób obozujących na dachach, a jednocześnie jest wystarczająco szybka, aby zapewnić prędkość ruchu.

Super wzmocniony Low-P towarzyszy STB 556. Ten pistolet maszynowy ma bardzo dużą szybkostrzelność, ale nie cieszył się zbyt dużym uznaniem graczy i twórców w poprzednich sezonach. Jednak obecnie ma ten sam poziom mocy co Lachmann-Sub i Vel 46. Jest to jeden z najlepszych zestawów wyposażenia w Warzone 2 Sezon 5 Reloaded, którego można używać zarówno w trybie Odrodzenia, jak i w trybie Battle Royale.

1. Najlepszy zestaw przeładowany w sezonie 5 Warzone: Kastov 556 + PDSW 528

Oto najlepsze wyposażenie Warzone 2 Sezon 5 Reloaded. Ta wersja, odpowiednia do wszystkich trybów, obejmuje Kastov 556 i PDSW 528. Kastov to jedna z najlepszych opcji do trafiania strzałów ze średniego i dalekiego zasięgu. Dzięki magazynkowi na 60 nabojów karabin ma najmniejszy odrzut, podobny do Grau ze starego, dobrego Warzone 1.

Do walki w zwarciu PDSW 528 jest tutaj, aby Ci służyć. Ten pistolet maszynowy jest w stanie strzelać pociskami z dużą szybkostrzelnością, zachowując jednocześnie wystarczającą moc, aby zniszczyć cele nawet na średnim dystansie! PDSW 528 to wzmocniony pistolet maszynowy z poprzedniego sezonu, który nadal zachowuje swoją moc i nie ulega osłabieniu. Dzięki konfiguracji omówionej powyżej możesz zrównoważyć mobilność i obrażenia zadawane tą bronią. Nie wspominając już o tym, że do tej broni nie trzeba nawet dodawać magazynka.

Powodem, dla którego jest to najlepsze wyposażenie w Warzone 2 Sezon 5 Reloaded, jest to, że oferuje bardzo zrównoważone statystyki obu broni. Możesz dosłownie wziąć udział w walce na dowolną odległość, mając w rękach najlepszą broń Sezonu 5. Możesz użyć tego wyposażenia we wszystkich trybach Warzone 2 w sezonie 5 Reloaded i uzyskać dzięki niemu mnóstwo zabójstw.

Call of Duty: Warzone 2 i MW2 są obecnie dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Premiera Call of Duty: Modern Warfare 3 zaplanowana jest na 10 listopada 2023 roku.

Źródło: thenerdstash.com