5 najlepszych miejsc do lądowania w Warzone 2.0


To już prawie miesiąc od czasu wydania Warzone 2.0, a gracze wciąż debatują nad najlepszymi miejscami do lądowania w Al Mazrah. Bądźmy szczerzy – to ogromna mapa, na której jest mnóstwo interesujących miejsc, w których można zatopić zęby. Z bardziej otwartymi budynkami niż kiedykolwiek wcześniej i naprawdę zróżnicowanym krajobrazem, skupiającym się na pięć najlepszych miejsc do lądowania w Warzone 2.0 nie było łatwym zadaniem. Jednak dzięki temu przewodnikowi będziesz w stanie postawić swoje buty na ziemi i – miejmy nadzieję – wygrywać trochę bardziej konsekwentnie.

Warto podkreślić dwie rzeczy – po pierwsze, „najlepsze” miejsca lądowania w Warzone 2.0 są dość subiektywne, a śmieci jednego człowieka są skarbem drugiego człowieka. Po drugie, w Warzone 2.0 większość łupów (i ich lokalizacji) będzie mniej lub bardziej losowa, co oznacza, że ​​za każdym razem możesz znaleźć skrzynie i broń najwyższego poziomu oraz przedmioty w tym samym miejscu.

Nieważne, spójrzmy na tzw najlepsze miejsca do lądowania w Warzone 2.0 – Al Mazrah dzwoni.

Jakie są 5 najlepszych miejsc do lądowania w Warzone 2.0?

Miejsc jest niezliczona ilość na mapie Al Mazrah gdzie gracz mógłby wylądować – oto nasza piątka najlepszych.

Obserwatorium Zaya

Źródło obrazu: Activision

Położony w centrum Al Mazrah, Obserwatorium Zaya jest jednym z najlepszych miejsc do lądowania w Warzone 2.0 ze względu na to, gdzie możesz się udać kiedy już tam wylądujesz. Jest to jeden z najwyższych punktów zainteresowania w Al Mazrah i jako taki zajmuje fantastyczną pozycję nad resztą mapy. Istnieje wiele budynków gotowych do splądrowania, ale ponieważ jest to tak wysoki punkt, możesz wylądować szybciej niż większość innych graczy, wyposażyć się i szybko przenieść.

Olej Rohanu

Olej Rohanu

Źródło obrazu: Activision

Olej Rohanu znajduje się nieco dalej w kierunku krawędzi mapy, co oznacza, że ​​nie jest to niezwykle popularna lokacja. To coś, co możesz wykorzystać na swoją korzyść, ponieważ w magazynach i biurach Rohan Oil jest mnóstwo łupów do zabezpieczenia. Gdy już się zaopatrzysz, zabezpieczysz 3-płytową kamizelkę pancerza i potencjalnie pojazd, możesz wyruszyć na wojnę.

Miasto Al-Mazrah

Miasto Al-Mazrah

Źródło obrazu: Activision

Jako jeden z najlepsze miejsca do lądowania w Warzone 2.0, Al Mazrah City to idealne miejsce dla graczy, którzy chcą jak najszybciej znaleźć się w jego centrum. Jeśli grasz w Warzone 2.0 solo, może to być trudniejsze miejsce do lądowania, ale sama liczba miejsc pełnych łupów z nawiązką to rekompensuje. Nie jest tajemnicą, że mapa Warzone 2.0 jest już ogromna, ale Al Mazrah naprawdę jest bestią lokalizacji nauczenie się tego zajmie godziny.

Elektrownia wodna Zarqwa

Elektrownia wodna Zarqwa

Źródło obrazu: Activision

hydro, jak to się w skrócie mówi, to genialna lokalizacja – i do tego atrakcyjna. Jest to dość centralna lokalizacja, u podnóża szczytu, na którym znajduje się Obserwatorium, i zazwyczaj jest wypełniona pojazdy, kontrakty i łupy. Znajduje się na rzece, więc jeśli chcesz wskoczyć do łodzi, aby dostać się głębiej na mapę, możesz to zrobić w mgnieniu oka. To nisko położone miejsce lądowania, więc dotarcie do niego zajmie jeszcze kilka sekund, ale to nie problem.

Wioska Ahkdar

wioska Ahkdar

Źródło obrazu: Activision

Wreszcie, na naszej liście najlepszych miejsc do lądowania w Al Mazrah, Dojeżdżamy do wioski Ahkdar. To kolejne miejsce w pobliżu punktu zainteresowania Obserwatorium, ale jest nisko położone, skromne i w żadnym wypadku nie jest najpopularniejszym miejscem lądowania w grze. Jest jednak absolutnie pełen miejsc do łupieniaa biorąc pod uwagę jego centralne położenie, jest to świetny punkt wyjścia dla każdego gracza, zarówno świeżego gracza, jak i weterana.


Czy masz lepsze miejsce do lądowania? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Warzone 2.0, sprawdź nasz raport na temat tego, czy to najlepsza gra typu battle royale na rynku.Źródło : https://www.esports.net/news/best-landing-spots-warzone-2/