? Klucz do pokoju starszych Al Sharim Pass w Warzone 2 DMZ


W tym poście na blogu pokażemy, gdzie znaleźć klucz do pokoju starszych przełęczy Al Sharim w strefie zdemilitaryzowanej Warzone 2.

Klucz do pokoju starszych Przełęczy Al Sharim to ważny przedmiot, którego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp do łupów wysokiego poziomu w Al Mazrah, najwyższym płaskowyżu na mapie Call of Duty Warzone 2.0. Jest to kontrakt HVT, który wymaga wyeliminowania wrogich strażników AI, aby uzyskać dostęp do pokoju. Po znalezieniu się w środku możesz poszukać klucza, otworzyć drzwi i przystąpić do plądrowania cennych przedmiotów.

Gdzie znaleźć klucz do domu dozorcy w Warzone 2 DMZ

Klucz do pokoju starszych przełęczy Al Sharim znajduje się na najwyższym piętrze jednego z centralnych budynków na obszarze przełęczy Al Sharim. Aby zlokalizować dokładną pozycję, spójrz na żółte kółko na powyższym obrazku. Aby uzyskać łatwiejszy dostęp, skorzystaj z południowo-wschodniej linii zip i przejdź obok strażników. Gdy znajdziesz się we właściwym budynku, wejdź po zewnętrznej drabinie na drugie piętro i otwórz pokój kluczem. Następnie możesz zacząć plądrować wszystko w środku i eksfilować z towarem.

Jeśli jesteś graczem Call of Duty Warzone 2.0, zdecydowanie powinieneś poświęcić trochę czasu na zlokalizowanie klucza do pokoju starszych przełęczy Al Sharim i uzyskanie dostępu do łupów wysokiego poziomu w środku. Z kluczem w ręku możesz z łatwością przedrzeć się przez wrogich strażników AI i zacząć plądrować wszystkie cenne przedmioty w pomieszczeniu. Powodzenia i udanych polowań!

Tagi:

COD Warzone, CODW, Call of Duty WZ, Call of Duty Warzone, warzonw, warzon, bitwa, aktualizacja, tracker, statystyki, mapa, Warzone

Platforma(y):

Microsoft Windows PC, Xbox One, Playstation 4

Gatunki:

Battle royale, strzelanka pierwszoosobowa

Data wydania:

10 marca 2020 r

Inne Tagi
gra wideo, rozgrywka, cena, 60 klatek na sekundę, steam

Inne powiązane artykułyŹródło : https://xboxplay.games/warzone-2-dmz/where-to-find-the-al-sharim-pass-elders-room-key-in-warzone-2-dmz-36526